Aktualności

 • Czas na Bike Maraton we Wrocławiu

  W niedzielę, 15 kwietnia ekipa HP-Sferis wystartuje w inaugurującym cykl Bike Maraton wyścigu we Wrocławiu. Przed rokiem padł tam rekord frekwencji i również tym razem organizatorzy spodziewają się tłumów startujących.

  czytaj więcej
   
 • Mazovia MTB Marathon pod dyktando kolarzy HP-Sferis

  Wojciech Halejak z grupy HP-Sferis zwyciężył w pierwszym wyścigu Mazovia MTB Marathon w Otwocku na koronnym dystansie Giga. Tuż za nim na mecie zameldował się kolega z drużyny - Bartosz Banach, a trzeci dojechał jego brat, Robert. Wśród pań triumfowała Olga Wasiuk - również z teamu Piotra Kosmali.

  czytaj więcej
   
 • Konrad Gorzelak: "Jestem głodny sukcesu"

  Najmłodszym zawodnikiem w ekipie HP-Sferis jest niespełna 18-letni Konrad Gorzelak. Drugi rok rywalizacji w kategorii junior będzie dla niego ważnym sprawdzianem, gdyż musi potwierdzić swój ponadprzeciętny kolarski talent, po słabym sezonie 2011.

  czytaj więcej
   
 • Treningi z Gołasiem i Kwiatkowskim

  W ostatnich dniach kolarze HP-Sferis mieli przyjemność odbycia kilku treningów z Michałem Gołasiem i Michałem Kwiatkowskim, którzy w sezonie 2012 reprezentują barwy jednej z najsilniejszych ekip na świecie Omega Pharma-QuickStep.

  czytaj więcej
   
 • Zaprezentowano HP-Sferis

  Pięciu kolarzy i dwie zawodniczki startować będą w sezonie 2012 w barwach grupy HP-Sferis. Oficjalna prezentacja zespołu odbyła się w środę 7 marca w restauracji Champions Sports Bar w Warszawie.

  czytaj więcej
   
 • Olga Wasiuk wzmacnia HP-Sferis!

  Olga Wasiuk, tegoroczna mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym, w sezonie 2012 będzie reprezentowała barwy HP-Sferis.

  czytaj więcej
   
 • Oficjalna prezentacja HP-Sferis

  W środę 7 marca o godzinie 10:00 w Champions Sport Bar and Restaurant - Hotel Mariott w Warszawie, odbędzie się oficjalna prezentacja ekipy HP-Sferis.

  czytaj więcej
   
 

1 z 2 >>>